Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb a SONY vagy az...

Melyik a jobb a SONY vagy az LG telefonok?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszi:)!

2015. jan. 19. 16:41
 1/5 anonim válasza:
Kinek melyik tetszik jobban. Ez ember és használat függő. Én egyiket sem ajánlom.:D Sonym van és nagyot csalódtam benne, vagy lehet csak azért mert a mai telefonokat 2évnél nem tervezik nagyobb életűre, szerintem. Ha mondjuk úgy használod amire képes és nem vársz el annál nagyobb dolgokat, mint amire képes a kiválasztott telefon akkor elégedett leszel. Bár szerintem ez az android a bűnös sok rossz dologért. De ez csak az én szerény véleményem:) Milyen telefonokat néztél ki amúgy a 2 márkán belül?
2015. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez emberfuggo. Amit biztosra mondhatunk az az, hogy eladasokban jobb az Lg, tovabba konkret modelleket osszehasonlitva el lehet donteni, hogy melyik jobb. Igy osszessegeben viszont marad a szimpatia alapu dontes. En szemely szerint Lg-t mondanam jobbnak, mert kevesebb problemat olvastam Lg telokrol, mint Sonykrol, de itt is fennall a lehetoseg, hogy nem jo helyen olvasgattam:)
2015. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pontosan, én is azt mondanám, mint az előző két válaszoló: ember- és készülékfüggő. Saját tapasztalat, hogy a 2éves sonym már másfél éve húzza a belét, és nagyon nem hozta azt amit elvártam tőle... Ismerősömnek a 3 éves LG-je sokkal fürgébb kis telefon, pedig mindkettő középkategóriás és kb egyformán lettek használva... Neten is jobb véleményeket olvastam az LG-ről szóval én egyértelműen mellette kampányolnék, ha dönteni kell.:)
2015. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sony Xperia z3 és LG g3
2015. jan. 20. 06:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én g3 tulaj vagyok lassacskán 3 hónapja. Nincs vele semmi problémám, csak annyi hogy gyorsan lemerül meg bizonyos használat után melegedik a hátlap (nem vészes). A merülés azonban orvosolható egy jobb akkuval. Nem tudom melyiket válaszd, mindkettő szuper kis teló. Én azonban merem ajánlani az lg g3-at.:)
2015. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!