Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 35 ezerért a Sony Xperia M2...

35 ezerért a Sony Xperia M2 jó döntés?

Figyelt kérdés
Öcsém most akar telefont venni (előfizuval), 35 ezre van. M2-t akar (nagy nehezen lebeszéltem az LG G2 miniről), de legutóbb azt olvastam, hogy 35 ezerért már lehet venni "jó" telefont is, mert az M2 és ebben az árkategóriában az okostelefonok 80%-a nem "jó" (hétköznapi használat mellett megfelelő, de nem csúcsszuper). Viszont sehol senki nem említett "jó" telefont, csak az M2 és társaira mondta, hogy ennyi pénzért nem teljesen éri meg, inkább más. De mi?
2015. jan. 19. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 35 ért simán megéri az M2, de csodát azért ne várjon töle senki mert ez amúgy egyáltalán nem valami szupertelefon, szóval szerintem az érné meg a legjobban ha gyűjtene még hozzá, például egy Ace 4-ig mert az minden szempontból jobban megéri(de ez sem csodatelefon, de nem is gyenge)
2015. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35ért tényleg jó az M2. Mondjuk ettől függetlenül ha ennyibe kerülne a G2 mini akkor inkább azt választanám.
2015. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2015. jan. 19. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit Magyarországon árulnak Ace 4 néven az az Ace style lte.
2015. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az még rosszabb.
2015. jan. 19. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisebb kijelző, alacsonyabb felbontással de super amoled kijelző, az új generációs, középkategóriás 64 bites processzorral és gpuval. Szóval nem mondanám rosszabbnak.
2015. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az M2 arkategoriajaban a Moto G-t szoktak kiemelni, mert legjobb a szoft az arkategoriaban es a kijelzo is a legjobbak kozott van, de azt nem hinnem hogy be lehetne szeretni elofizura, szoval ez esik. Ott van meg a Lumia 735, ami szinten egy jobb telo, csak mas oprendszer, ezt mar elkepzelhetonek talalnam hogy lehessen veni elofizura. Ezektol fuggetlenul az M2 is okes telo, 35 ezret szerintem meger, ha utolag nem fizeted ki 3-szor.
2015. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na igen, a moto g-t mondják a legjobbnak, de motorolát nem akar... :D

A nokia android megjelenése óta meghalt.

35+3100 havidíj, ami lebeszélhető. +x MB net

2015. jan. 19. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem xperia M2 van én 50 ezret fizettem érte, plusz havidíj..és egyikre sem cserélném le.. imádom, semmi baja nincsen, és előfizetésre vettem csak aztán inkább kifizettem teljesen.. megvagyok vele elégedve, gyors, nem fagy le, elég hely van rajta a játékok mennek rajta, könyvet olvasok rajta tele van zenével képpel, beszélgetek rajta akár viberről, messengerről van szó vagy skype-ról zenét hallgatok ezek mellett vagy játszok még csak be sem lassul.. úgy hogy mindenképp megéri.
2015. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!