Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kikapcsolni az...

Hogy tudom kikapcsolni az értesítéseket Messengeren?

Figyelt kérdés
A Facebook rákényszerített, hogy töltsem le a Messenger alkalmazását, ahol az értesítést max. 24 órára lehet kikapcsolni. De ennek mi értelme?

2015. jan. 19. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2015. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rá mész a messengerre nekem az alján van olyan,hogy új,keresés és frissít ha ott kicsit fel húzom ott van olyan,hogy beállítás ott van,hogy értesítés ki kapcsolássa és ott rá mész,h reggel 8ig és akkor nyugalmad lesz.Reggel 8után ugyan ugy meg tod csinálni másnap reggelig.Azt én se tudom mirre is jó,h rá kényszerítenek de a lényeg az hogy ki lehet kapcsolni.
2015. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es vok nekem lumia 520 am van
2015. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, arra én is rájöttem, hogy ki lehet kapcsolni pár órára, de én teljesen ki akarom!
2015. jan. 19. 18:32
 5/6 kérdező.. ***** válasza:
Sajnos teljesen nem lehet.Én is mindig 24 órára kapcsolom ki.
2015. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen csak 24re lehet vagy jelenkezz ki belőle ha nem használod.2es voltam.
2015. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!