Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sajnos nem tudom a telefonom...

Sajnos nem tudom a telefonom pin kodját nem megy.. Kéri hogy töltsem le az odin alkalmazást az mi és hogy kell le töltenni?

Figyelt kérdés
lécives segisetek anyuék ha megtudjak nekem annyi .

2015. jan. 20. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi vagy ki kéri az Odin letöltését?

Amúgy a sim kártyához van pin kód nem a telefonhoz.

2015. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen telefon és mit csináltál, hogy kódot kér?
2015. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az Odin szakértő kezekben nagyszerű alkalmazás, amivel PC-ről ROM-okat, Recovery-t telepíthetünk a Samsung okostelefonunkra. Olyan nincs, hogy a telefon ezt kéri.

A pin kód tényleg a SIM kártyához kötött, ha elfelejtetted, a szolgáltatód segít.

Ha a telefon védelmét oldottad meg úgy, hogy ne húzással, mintával, hanem számkóddal léphess be, akkor a megoldás a következő:

Hard resetelni (factory reset) kell a telefonodat. Ekkor olyan állapotba kerül, mintha most vetted volna. Mindent állíthatsz be újra. De legalább be tudsz lépni.

2015. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem jol irtam a mintat rontottam el
2015. jan. 21. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
A válsz akkor is az, hogy Factory/Hard resetelni kell a telefont. Ez majdnem minden telefonnál más és más. Sokat segítene, ha megírnád nekünk hogy mi a telefonod pontos típusa.
2015. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
samsung galaxi young
2015. jan. 21. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Reset Galaxy Young:

Legyen legalább 50%-ig feltöltve a telefon. Kapcsold ki a telefont!

Nyomd meg a Hangerő FEL + HOME + Bekapcsoló gombokat együtt és tarts nyomva.

Válaszd ki a wipe data / Factory reset sort és erősítsd meg a kiválasztást. Minden adat törlődik!!!

https://www.youtube.com/watch?v=O4TtEXfpI_Q


Itt sokat olvashatsz a telefonodról:

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi mindjart kesz
2015. jan. 21. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2015. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen :)
2015. jan. 22. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!