Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P telefonom naponta...

Xperia P telefonom naponta többször újraindul, és megbolondul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éves a készülékem, eddig nem sok gond volt vele. Mostanában csinál olyat hogy tegyük fel 50 %-on van, magától újraindul és 33 %-on lesz. Vagy ugyan ezt felfelé is. Ha nem nyúlok hozzá akkor is. Arra gondoltam hogy akkumulátor problémák.Vagy egyszerűen lefagy a kép, lezárom, és mikor oldanám fel csak az érintő gombok világítanak, és akkor szét kell szednek hogy lecsatlakoztassam az akksiját. Szerintetek? Egy új akksi megoldaná a gondokat?

2015. jan. 21. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell szétszedned újraindítani, a gyártó gondolt ám erre. Nyomd hosszan a bekapcsoló és a hangerő fel gombot. Egy rezgésig nyomvatartva újraindul, három rezgésig nyomvatartva kikapcsol. Lefagyott telefonon is működik!

Telepítsd újra a rendszert a PC Companionnal. Szeret az akkujelzés ugrálni, nálam is mindig merőben mást mutatott, mint újraindulás előtt. Ilyenkor szokott az lenni, hogy 80-90%-nál nem akar fentebb menni sehogyan sem. Lehúzom, újraindítom és 100%.

Ha nem volt sok gond vele, akkor nyilván nem telefonáltál, nem használtál GPS-t és még videót sem rögzítettél, továbbá valószínűleg a rezgés sem volt soha bekapcsolva, a bubis alsó sávról meg ne is beszéljek.

2015. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én először kipróbálnék egy gyári visszaállítást
2015. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Javasoltam volna, ha érne valamit. Régen sok hozzászólást olvastam a telefonról és több esetben a gyári beállítások semmit sem értek, az újratelepítéstől viszont picit jobb lett. Lehet, csak a custom rom miatt, de nálam el sem indult a gyári beállítások visszaállítása, semmi sem történt, hiába nyomkodtam.
2015. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már többször is csináltam rajta hard resetet..
2015. jan. 21. 18:42
 5/5 A kérdező kommentje:
És egyébként meg de, sokat használtam..akár netezésre, kamerázásra/fényképezésre stb.
2015. jan. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!