Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hatalmas problémám van a...

Hatalmas problémám van a Z10-mel, valaki?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra a képernyő nem reagál semmi nyomásra, csak ha képernyőt akarok váltani, szóval szerintem nem kijelzőprobléma van. és ha valamire rámegyek, akkor felolvassa azt. De nem engedi semmire sem rálépni, valaki?

2015. jan. 21. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is z10- én van, és még nem volt vele ilyen (pedig nekem is sok bajom volt). Vidd el valamilyen szerelőhöz, vagy ha van rajta garancia, akkor vidd el ahonnan vetted.
2015. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de biztos hogy ez valami funkció rajta, csak nem tudom hogyan lehet kikapcsolni...csak tuti hogyha elviszem egy szervizbe elkérnek x 1000 ft pénzt...és nem akarok olyanért fizetni, amit véletlenül csináltam:) de amúgy nagyon sokszor benyomódik valamilyen gomb.. keresgéltem, és sehol nem írnak ilyesmi funkcióról:) Pedig minden működik rajta, csak az az egy baja van hogy amikor bekapcsolás után eltelik 20 mp, bármire rá szeretnék lépni, kimondja angolul..és nagyon idegesít
2015. jan. 21. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy be van kapcsolva a kisegítő lehetőségeknél a képernyő olvasó béta.
2015. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!