Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatalmas problémám lenne. Már...

Dejong kérdése:

Hatalmas problémám lenne. Már közel másfél éve éjjeli evő lettem, majdnem minden éjjel kimegyek valami apróságot enni, akaratom ellenére, ébren vagyok ugyan, de nemtudok álljt parancsolni, t. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta felszaladt rám pár kiló,nem vészesen sok,de tudom ha nem ennek éjjel,vékonyabb alakom lenne,sokat sportolok,heti négyszer,de hiába,már próbáltam bezárni az ajtót a szobámon,de kinyitottam akkor is....és mindenre emlékszek,mit eszek,de ellene nem tudok tenni...reggel utalattal kelek fel,rosszul vagyok önmagamtól...és utálom az éjszakakat is,mit tegyek?
2013. nov. 8. 06:55
 1/4 anonim válasza:

Eloszor is ne csinalj belole gondot.

En mar 30 ev ota ejjel zabalok, sokszor fozok is, kinyitok egy uveg bort meg neha kavet is fozok.

Valami kivalto oka van ennek az egesznek, de ki a fenet erdekel. Ha jol esik csinald.

Napkozben kisebb ebedeket szoktam enni es gyumolcsot vacsorara.

170 cm vagyok es 58 kg. Atletikus alkat.

A legfontosabb hogy ne engedd hogy valami lelki krizis kialakuljon, plane az hogy magadat utald annak semmi ertelme.

Udv a tavolbol, es jo etvagyat ma ejjel :)

Cheers

2013. nov. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jó megoldást tudok erre, az üres hűtő, mindig csak annyi kaja legyen benne, amennyit este megvacsorázol.
2013. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy tanácsom van: moss fogat evés után.
2013. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vasarlasnal kezdodik a dolog. Ne vegyel butasagokat

Zellert meg raghatsz ejszaka

2021. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!