Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 7.8-as telefonom...

Windows Phone 7.8-as telefonomnak lesz valaha bármi esélye 8.1 es rendszert futtatni?

Figyelt kérdés
Már rendkívül zavar, hogy elfogynak az app-ek, csak a WP8-asoknak készítenek rendes programokat. Pár hónapja vacakolt a skype letöröltem, újratelepítettem és mivel semmi változás nem történt letöröltem újra. Amikor szükségem lett volna rá, hiába kerestem, semmi nyoma. Tehát ha bármi módja van, hogy a htc radar c110e típusú telefonom futtasson 8.1es op. rendszert igénylő app-eket és megkaphatná a 8.1es kezelőfelületet kérem írjátok meg ezt az eljárási módszert. (utlosó reményemben írok nektek, mielőtt én is sokmillió vásárlóhoz hasonlóan újat vennék, holott a régi még tökéletesen működik, 2012.07. óta megvan a telefon, semmi baja, szinte imádja ha leejtem, nem fagy csak nem tetszik, hogy elavulttá kategorizáltatták, annak ellenére, hogy van ennél gyengébb felszereltséggel rendelkező gyári 8.1-es. )

2015. jan. 21. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
a-a, 7es windowsokra nem lesz 8, vagy a feletti. Úgy hallottam, h nem lehet megoldani, mert vmi nagyon más a 8nál (nem tudom, mi), amit elvileg nem lehet áthozni a WP7es mobilokról
2015. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!