Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone-rő...

Mi a véleményetek az iPhone-ről? Az iPhone 5 vagy a 6 a jobb?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy iPhone-t és nem tudom hogy melyiket érdemesebb megvenni. Köszi a válaszokat!

15/L.



2015. jan. 21. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

attól függ, mire kell, meg mennyid van rá, és az hogy van meg...gondolom nem saját pénzed.


iPhone 5 használtan jelenleg a legjobb ár/érték arányú iPhone, megvásárolható 70-75ezerért, és valószínűleg 1-másfél év alatt nem fog 65 alá menni. nekem például ez is fontos, hogy később el tudom-e jó áron adni.

iPhone 6-ot nem tudnád, maradjunk a használtaknál, kb. 180-190ezerért megveheted, fél év múlva már 150ezerért is jó, ha el tudod adni...1 év múlva meg 120ért...utána lelassul, majd akkor fogja jobban megérni.

2015. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van penzed a 6ra, akkor vedd azt. Az ujabb jobb, ezen szerintem sok vita nincs.
2015. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy az iPhone 6 elhajlik? Ez igaz? Oo
2015. jan. 21. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha eroszakosan hajlitgatod akkor minden elhajlik:D En mar hasznalom az enyemet par honapja es van 1-2 eleg szuk nadragom, kocsibol ki-be, leulni-felallni, semmi baja, nem hajlott el:D
2015. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó,ezt jó tudni! És mi a tapasztalatod?
2015. jan. 21. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 Plus van, és én is nadrágban hordom, nem hajlott el, szerintem kényelmesebb a 6 és a 6 Plus fogása, mint az 5, 5S-nek. Illetve az akksi is jól bírja, aktív használat után is este még 60-70%-on van a töltöttség, amit a korábbi verzióknál nem tapasztaltam, így én a 6, 6 Plust ajánlom.
2015. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!