Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos noname telefonom...

Androidos noname telefonom (aTab5) nem tölt (? )

Figyelt kérdés

Háttérsztori: 5 napja nem láttam a telefonomat, annyi idő alatt ugye lemerült teljesen, de nem lett feltöltve. Most kézhez kaptam és nem tölt, néha felvillan a képernyőn a töltöttségjelző, ha megpróbálom bekapcsolni akkor egy másfajta töltöttségjelző jelenik meg, alul egy zöld csík van rajta + a jobb alsó sarkában egy kis homokóra.

Valakinek ötlet hogy mit lehetne tenni??



2015. jan. 22. 00:38
 1/4 anonim válasza:
egyáltalán nem noname mert az aTab nagyon is jó tableteket gyárt és elég nagy is a cégük az más dolog, hogy a telefonjai nem annyira híresek! Na de lényegre térve, ráteszed töltőre ha felvillan h tölti akkor NEM próbálod meg bekapcsolni hanem hagyod 1/2-1 órát tölteni majd utána próbálod meg úgy bekapcsolni ha nincs töltőn! Ha így se kapcsol be vidd el szerelőhöz és ha kis baja van megjavítják! De ha a dugó része van elromolva a telefonon akkor onnantól kuka!
2015. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most volt nemrég javítva a dugó mert ki volt szakadva a helyéről. A másik meg hogy már hagytam töltőn pár óráig, úgyhogy ezek szerint semmi remény :(
2015. jan. 22. 00:55
 3/4 HeniGerda válasza:
Szia. Nekem van egy ATAB-om. A kijelző van berepedve, de minden más jó benne, ha a kettőből tudsz egyet csinálhatni, akkor eladom Neked, ha érdekel.
2015. jan. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de inkább lecserélem :)
2015. jan. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!