Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okozhat problémát egy telefonb...

Okozhat problémát egy telefonba ha Rendszerfrissitést kap? Lennebb részletesebben elmagyarázom kérdésem.

Figyelt kérdés
Tehát nem rég vettem egy Huawei Ascend P6-ot (amivel egyébként nagyon megvagyok elégedve), és folyamatosan jelzi a telefon, hogy van rá Rendszerfrissités (gondolom ez Android frissitést is jelent, mert valahol ezt hallottam). A kérdésem az lenne, hogy ez károsithatja, illetve befojásólhatja a telefon mükődését a továbbiakban? Mennyire ajánlott? Vagy esetleg simén meglehet csinálni, mert nem jár semmi kockázattal? Kérek valakit világositson fel, mert nem nagyon vagyok ezzel képben. Köszönöm szépen!!!

2015. jan. 22. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz...

Csak frissül a rendszer PL:Android 4.4.4-ről android 5.0-ra.

És ajánlott frissíteni de van egy dolog amire figyelj kis akuszinten ne kezd el mert ha lemerül aksi akkor baja lehet a telefonnak és ne kapcsold ki ne vedd ki az aksit töltés közbe.

2015. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Samsung Galaxy Tab 2-m is ezt tette nemrég, jó sokáig töltötte és telepítette, szerencsére wifivel.

Megváltozott a kezdőképe, felgyorsult. Semmi baja nem lett tőle, sőt jobb lett.

2015. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!