Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van clean master app a...

Akinek van clean master app a telefonján, segítene?

Figyelt kérdés
Csak biztosra akarok menni. Irja hogy pl telefonkönyv, galériában van szemét, ha telefonkönyvbe törlök akkor a névjegyek megmaradnak ugye? Ha meg galériában, akkor a képek?
2015. jan. 22. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2015. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ügyet Lenke ***** válasza:
24%
nekem a tableten volt Clean Master, de kivágtam a p..ba az egészet, azóta az akku többet tart, maga az app szerintem semmit sem ér, csak parasztvakítás...battery savert, clean mastert, mind kidobtam, s nincs semmi baja a tabletnek, az üzemideje 2x annyi lett...
2015. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Wadmalac ***** válasza:
0%

A galériában ilyenkor a képek miniatűrjeit törli, a telefonkönyvben esetleg linkeléseket fotókhoz, viber kapcsolatokhoz stb. Ezt nem érdemes kitöröltetni vele, ezek olyan cache infók, amik megnyitásnál gyorsíthatnak a telón. Böngészők szemetét, viber, whatsapp, messenger ilyesmi töröltetheted vele.


Akik arról beszélnek, hogy a Clean Master xar, azok vagy olyan gyenge hardverű telón használták, hogy azt minden háttérben futó dolog megállítja, vagy simán nem tudják használni. A Clean Master olyan okos, mint aki használja. A porszívód sem használhatatlan xar attól, hogy te felporszívózod vele a zsebedből kiszóródott apródat, pendrive-odat, SD-kártyádat.

Amióta okostelót használok (3 éve), folyamatosan használom a CM-t és én nagyon elégedett vagyok vele. Aki viszont ettől vár kétszeres akku élettartamot, az nagyon mellélőtt. Ez nem arra való.

Ez arra jó, mint pc-n a Ccleaner. Anélkül pl. az XP fél év alatt megeszi a komplett vinyótárhelyedet.

2015. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kérdező.. ***** válasza:
Van olyan telefon aminek tényleg szükségtelen a cm,például egy nexus-ra isten ments rárakni egy cm-et,de egy alsó kategóriás samsungra már érdemes.
2015. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Wadmalac ***** válasza:
38%
Én főzött romos Xperia Z-n használom, hetente egyszer kicsit takarítok vele, a fölös szutykot megelőzöm a Greenify appal. Az üzemidőt tutira nem rontja, két napokat megyek egy töltéssel. Amíg firmware volt fent, másfél nap volt a csúcs. Persze ez sem a CM-en múlt.
2015. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ügyet Lenke ***** válasza:
14%
Tényleg vadmalac vagy, használtam, ismerem a programot, az írásod alapján lehet nem vagyok okosabb nálad, lehet nincs is okosabb nálad. Kedves vaddisznó, a program folyamatosan futott a háttérben és elég sokat fogyasztott, együtt a battery saver applikációval. Leszedtem, nem tetszett. Ne kezd el te másokat butázni mert te egy vastagszemüveges "nerd" vagy aki vágja a tehnikát. Nem vártam dupla készenlétet de azt kaptam miután egy csomó felesleges mocskot letakarítottam a tabletről.
2015. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Wadmalac ***** válasza:
69%

"és elég sokat fogyasztott, együtt a battery saver applikációval"

A végképp semmire sem jó battery saver app mellett ne csodálkozz semmin. Na az tényleg a parasztvakítás teteje. Főleg, hogy az ilyeneket teleqrják reklám és egyéb célra adatokat lopó, háttérben kémkedő algoritmusokkal. Hát az tényleg akkuzabáló.


"Ne kezd el te másokat butázni mert te egy vastagszemüveges "nerd" vagy aki vágja a tehnikát."


Kedves ilyen-olyan -lenke, állatira nem butáztalak le, csak nem árt tudnod, nem biztos, hogy valami attól rossz, hogy nem tudod használni. Mellesleg szerintem átlag felhasználó vagyok, amibe nem az egyetlen exponáló gombbal rendelkező fényképezőgépek célközönségét értem, hanem azokat, akik olyasmit használnak, aminek megértik a lényegét, működését és aszerint használják.

Én rólad nem alkottam sommás véleményt, te rólam igen, innentől nem hiszem, hogy nekem volna szégyellnivalóm.

2015. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kérdező.. ***** válasza:
+1 az utolsónak
2015. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ügyet Lenke ***** válasza:
0%

kedves malacka, mivel előttem nem volt válasz a kérdező kérdésére ezért amit írtál magamra vettem


"Akik arról beszélnek, hogy a Clean Master xar, azok vagy olyan gyenge hardverű telón használták, hogy azt minden háttérben futó dolog megállítja, vagy simán nem tudják használni. A Clean Master olyan okos, mint aki használja. A porszívód sem használhatatlan xar attól, hogy te felporszívózod vele a zsebedből kiszóródott apródat, pendrive-odat, SD-kártyádat. "


Ebből nekem az jön le, hogy te nagyon okos vagy, mert tudod használni és rajtad kívül senki más nem tud semmit, szar a telefonja és a porszívót sem tudja kezelni. Kicsit nagyképű és arrogáns vagy, ha nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, vagy nekem nem felelt meg akkor buta vagyok mert nem tudom használni, s buta a telefonom is. Kb ezt lehet leszűrni abból amit írtál. A szar tabletemen Android 5.0.2-es fut,

Chipset Qualcomm Snapdragon S4Pro

CPU Quad-core 1.5 GHz Krait

GPU Adreno 320


szóval nem egy szar, és nem egy egy gombos fényképezőgépet használok hanem profi felszerelést, fotókat dolgozok ki, nem idegen tőlem a számítástehnika, sem a programok, sem az aplikációk amik a tableten futnak. Kevés vagy te ahhoz, hogy azt mondd hogy nem tudtam használni, és annyira vagyok okos mint az app. Nekem nem tetszett, nem felelt meg, több mint egy évig ott volt a tableten és leszedtem. Ha te ettől vagy okosabb mert egész nap clean mastert bújod és ha valakinek nem teteszik azt minősíted ilyen hangnemben akkor saját magad is minősíted ezzel. Én lezártnak tekintem a vitát, sok boldogságot neked az appok világában, nekem van dolgom a való életben is. Csocsesz.

2015. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wadmalac ***** válasza:

"Ebből nekem az jön le, hogy te nagyon okos vagy, mert tudod használni és rajtad kívül senki más nem tud semmit, szar a telefonja és a porszívót sem tudja kezelni."

Neked.

Egyébként egyenszintű válasz volt arra, hogy a CM xar, parasztvakítás és ha akarom, én is értelmezhetem a te reakciódat úgy, hogy szerinted mindenki hülye, aki használja. Sakk-matt.


"Kicsit nagyképű és arrogáns vagy, ha nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, vagy nekem nem felelt meg akkor buta vagyok mert nem tudom használni, s buta a telefonom is."

Az, hogy neked nem váltotta be a kitudja milyen elvárásaidat, nem jelenti azt, hogy xar és nem jó semmire.

CM-mel kapcsolatban élőben meg itt az oldalon is végighalgattam/olvastam sok olyan sommás véleményt, mint a tied és akinél sikerült kiszedni, mire és hogyan használta, abból pontosan az derült ki, amit írtam. Magadra vetted? Te bajod. Főleg, ha tényleg rád is érvényes.


Az egószintről meg csak annyit, ha a tiedet sérti, ha valaki megállapítja, hogy esetleg valamiben nem vagy teljesen kompetens, akkor talán a tied van túl magasra eresztve.

Egyébként a kérdező erre szerintem Q-ra nem kíváncsi, ő arra kíváncsi, amit kérdezett. Én még abban a témában írtam ellenvéleményt a tiedre, de azóta nálad csak az egó-kérdés a téma, az meg eléggé off.

2015. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!