Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldható valahogy?

Megoldható valahogy?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Cogito pop okos órát

de az app amit le kell tölteni hozzá a Google play-ről nem rámogatja a telefonomat (prestigio multiphone 5453 duo. Hogy lehetne ezt megoldani? Az lehetséges, hogy egy támogatotz telefonról átküldöm az appot a sajátomra??


Óra: [link]


App neve: connected watch



2015. jan. 22. 12:52
1 2
 1/14 Wadmalac ***** válasza:
Attól még nem fog működni.
2015. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem már volt olyan játékom ami nem volt kompatibilis de átküldték és működött.
2015. jan. 22. 13:30
 3/14 Wadmalac ***** válasza:

Honnan nézted a kompatibilitást?

Mert a telón nekem sem jelzi ki a play, hogy kompatibilis, az óra oldalán sem szerepel a telóm, de pc-ről (aktív google fiókkal) tudnám indítani a play telepítést.


Amúgy mennyiért tudnád venni? Mert lehet, hogy annyiért van olyan is, ami működne is.

2015. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az óra 22500ft mást nagyon nen találzam ami ennyibe kerülne és magíarországon kapható
2015. jan. 22. 15:51
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és nekem nem engedi pc-ről sem telepíteni mert ott is kéri, hogy válasszam ki a telefont és azt nem engedi
2015. jan. 22. 15:55
 6/14 Wadmalac ***** válasza:

Hát, akkor én a helyedben nem kockáztatnám. Állatira zsákbamacska, hogy működne-e. Ha az apk telepítő fájlt letöltöd és felteszed az sd-re, onnan el tudod indítani a telepítést, ki tudod próbálni, hogy maga a program fut-e a telón.

Pl. innen lehúzhatod és kipróbálhatod, települ és fut-e:

[link]


De ez nem jelenti azt, hogy az órával normálisan működni fog.

Inkább várj még, tutira lesz rövid időn belül valami hasonló kompatibilis jószág is piacon.

2015. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi, szerintem megveszem mert azt olvadtam, hogy app nélkül is működik csak az extra funkciók nem elérhetők (lépés számláló,telefon kereső,zene vezérlő)
2015. jan. 23. 12:44
 8/14 A kérdező kommentje:
*olvastam (telefonról nehéz gyorsan írni :D)
2015. jan. 23. 12:51
 9/14 Wadmalac ***** válasza:
Végül is, egy jobb sima Casio is van harminc rugó. Csak az két évet megy egy elemmel, ez meg két napot egy töltéssel. :D
2015. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Wadmalac ***** válasza:

Egyébként ez elég butus verzió, max egy ikont tud dobni, hogy mailed jött vagy FB hír stb.

A 2.0 változatnak már egész értelmes kijelzője van, jobban is néz ki. Ennek megfelelően majdnem kétszer annyiba is kerül.

2015. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!