Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gondom az lenne, hogy van 1...

A gondom az lenne, hogy van 1 Nokia Lumia 630-as windows 8.1-es mobiltelefonom, én amikor facebook messenger-en írnak nekem, nem jön értesités és csak akkor látom ha megynyitom alkalmazást. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Összes többi alkalmazásról kapo csak erről nem. Az energiatakarékos mod nincs bekapcsolva, és értesitési beállitásokban bevan kapcsolva a messenger értesitései is. Ha letörlöm alkalmazást és visszateszem működik kb fél órát, és megint nem jo. A telefont 2szer állitottam már alaphelyzetbe és mikor csak azt töltöttem le, akkor szintén fél órát ment. Valaki esetleg ha tudna segíteni vagy csak ötlete van, kérem írjon. A válaszokat előre is köszönöm.
2015. jan. 22. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Nézd meg a Messenger beállításait,és a wifi beállításoknál hogy lezárásnál ne dobja el a wifit.
2015. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de wifinél jól be van állítva, van netem lezárt állapotba is de ha fel van oldva telefon akkor se kapok, pedig olyankor tuti van net. A messenger-en belűl a beállitásoknál be van kapcsolva értesítés, csak az alkalmazáson belüli hangok rezgések helymeghatározás ilyesmi van kikapcsolva.
2015. jan. 22. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!