Tab vagy mobil?

Figyelt kérdés
Előnyökre és hátrányokra lennék kíváncsi.
2015. jan. 22. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha telefonálni is kell és fontos hogy elférjen a zsebedbe, akkor telefon. Ha ez a két szempont nem mérvadó, akkor tab.
2015. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mobil. A mobil jó utazás közbeni netezéshez, vagy bármikor unalom esetén. Ugyanazt tudod rajta csinálni mint a tableten, de kisebb méretben, ezáltal mindig magaddal tudod vinni. A kisebb mérettől egy picit nehezebb kezelni, kényelmetlenebb filmet nézni. Magamra gondolva, ha szeretnék egy picit többet, arra már nem jó sem a tablet, sem a telefon, hanem csak a jól megszokott laptop a már ismert programokkal. Egy laptop és egy telefon közé nálam nem fér be egy tablet. Nagyobb, ennyi előnyt nyújt a számomra, semmi mást.
2015. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mobil, mióta vettem egy drágább fajta 5"-os telefont, a tabletemhez hozzá se nyúltam. Gyönyörű kijelzője van filmnézésehez is, ha elég közel nyomom a fejemhez, akkor tűnik akkorának, mint egy tablet :D Egy jobb fajta telefont simán lehet úgy kezelni, mint egy tabletet, és az egész busz sem lát bele, hogy mit csinálok rajta. Ha leszállok csak zsebre vágom, nem kell a táskámba gyömöszölni, és egy kézzel is tudom használni. Olvasáshoz meg ott az ebook olvasóm.
2015. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mobil. Tud annyit mint egy tab, könnyen viheted magaddal bárhova, tovább bírja az aksi, és még telefonálni is tudsz rajta! :D
2015. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!