Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S5 nem kapcsol be, gép látja....

S5 nem kapcsol be, gép látja. Meglehet még menteni?

Figyelt kérdés
Van egy Galaxy s5 telefonom és gyári visszaállítás közben lemerült. Be nem lehet kapcsolni de ha rácsatlakoztatom gépre az felismeri felcsatlakozik aztán lecsatlakozik. Odinnal ha csinálok egy szoftver frissítést akkor jó lesz a teló? Vagy meg lehet javítani valahogy?

2015. jan. 22. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha download mód megy akkor odinnal raksz rá szoftvert.
2015. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha betudod rakni Download móda akkor semmi baj nincs. Egyszerűen újra flasheled mintha nem lenne a telefonnak semmi baja és kész.
2015. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így igaz, ha a download mód működik, az Odin segít. Ki tudja, hogy mi sérült, ezért először ne főzött romot, hanem full gyári stock ROM-ot telepíts. De először szigorúan töltsd fel a telefonodat!
2015. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom. És ennél a telónál hogy tudok bbejutnia download módba?
2015. jan. 22. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefon kikapcs. Home+Power+Hangerő le
2015. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem odaírni:

Ha garanciás akkor nem tudom hogy van ez de úgy tudom hogy a KNOX(ez az ami számlálja az illetéktelen módosításokat) számláló 0-ról 1-es értékre változik és ez azzonali garancia vesztést jelet(jelenleg úgytudom hogy nincs lehetőség a KNOX kicselezésére újabb SAMSUNG-okon), de hogy ez most csak akkor van-e amikor nem eredeti szoftver raksz fel, vagy akkor is ha csak a gyári rendszerképet próbálod újra flashelni javítás céljából. Nem tudom de én a helyedben utána néznék mert jobb félni mint megijedni.


Vagy ha tudsz próbálkozhatsz a Samsung által kiadott hivatalos KIES programmal. van egy Angol leírásom remélem tudsz Angolul: [link]

2015. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!