Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom használat közben...

A telefonom használat közben sistereg, sípol. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

nemrég leejtettem a telefonom (NEXUS 4) és betört a kijelzője. Miután visszahozták a szervizből tökéletesen működött, de csak otthon vettem észre ezt a zavaró, sistergő hangot.. A telefon felső részéből jön hasonló, mint amit a rádió és a tv szokott kiadni ha nincs állomáson egy magas frekvenciájú hanggal keverve.. (nem tudom leírni pontosan milyen ez:DDD)

a szervízben azt mondták hogy ne foglalkozzak vele..

Csak akkor adja ki ezt a hangot ha használom a telefont, ha le van zárva akkor nem csinál semmit, ha beteszem repülő üzemmódba akkor is csinálja.

Talán egy kicsit gyorsabban merül az aksi azóta de nem olyan vészes..

Mitől lehet ez? Érdemes megjavitani?



2015. jan. 23. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gyorsabban merül az akksi szerintem ez zárlatos lesz, ha így van azonnal cseréltess benne akkut..
2015. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 seymour99 válasza:
A hangszóróból normálisan jön hang? Mert nekem is csinálta a régebbi mobilom ezt (Nokia e71). Nekem elég volt újraindítani.
2015. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, rendesen jön belőle..

Azóta már sokszor lett újraindítva de nem segített nekem

2015. jan. 31. 17:59
 4/7 seymour99 válasza:
Esetleg nem volt mágnes közelben? (tokban, mikro tetején, vagy csak szimplán mágnes mellett?) adatveszteséged nem volt?
2015. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem,bár a szervizben nem tudom mit csináltak vele..
2015. febr. 3. 07:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Adatveszteseg nem volt
2015. febr. 3. 23:06
 7/7 anonim válasza:
Esetleg zárlatos :-)
2015. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!