Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha egy telefont nem a...

Hogyha egy telefont nem a szolgáltatónál veszem (Pannon, T-mobile, Vodafone) hanem mondjuk Media marktban vagy más ilyen helyen ugyanaz van a dobozában mintha rendesen szolgáltatónál venném? Tehát ugyanaz az összeállítás?

Figyelt kérdés
Mert összehasonlítottam a t-mobile webshopjában és egy másik helyen és nem igazán azt adta ki, hogy ugyanaz lenne a dobozban (jó telefon,aksi,töltő idáig igen de a t-mobilnál pl. oda volt még írva: cd,usb kábel ilyenek...akkor ez az áruházinál is benne van csak nem sorolták fel vagy hogy?
2010. febr. 8. 12:40
 1/2 anonim válasza:
100%
Szolgáltató,illetve bolt állítja össze a csomagot(persze az alap dolgok azok minden hol ugyan azok) de a ,,kiegészítők" azok szinte mindenhol más és más.
2010. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Nokiát a Saturnban vettem, benne volt minden a dobozban (cd, usb kábel, headset).
2010. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!