Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile mobilinternet aktiválás?

T-mobile mobilinternet aktiválás?

Figyelt kérdés

Van egy T-mobile feltöltőkártyás telóm. Olvasgattam a tarifákat a t-mobile honlapján, de nem vagyok tisztában az aktiválás menetével.

Csak SMS-ben elküldöm a megadott kódot a megadott telefonszámra, és ők maguktól aktiválják az internetet? Ha igen ezután mi a teendő hogy használni tudjam? És ha már nem lesz rá szükségem vissza lehet mondani?

Osztálytársam próbált telójára mobilnetet tenni ezzel a módszerrel, és a pénzt le is vette, de a netet nem tudta használni.



2015. jan. 23. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak annyit kell tenned, hogy elküldöd az SMS-t, esetleg kapsz vissza egy SMS-t hogy küldj vissza valamilyen szót a megerősítéshez, és utána aktiválni fogják. Az ismerősöd lehet azért nem tudta használni, mert nem volt engedélyezve a mobilinternet, vagy a mobilinternet nem volt megfelelően beállítva.
2015. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még egy kérdésem lenne:

A t-mobile honlapján néztem a net csomagokat.Rámentem a "Nincs még net a díjcsomagodban?" pontra, és van egy ami havi 200mb adatforgalom, és 1090ft van mellé írva, de ha rákattintok akkor csak 690-et ír. Akkor annak mennyi a valódi ára?

2015. jan. 23. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van valamilyen akció, hogy 1-3 hónapig kedvezményesen megkapod, szokott a T ilyet csinálni
2015. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat pont erre való, nem fog fájni.
2015. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!