Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell aktiválni a...

Hogyan kell aktiválni a T-Mobilos simet? Felpontozlak!

Figyelt kérdés
Vettem a T-mobile-tól egy RelaxNet M 4GB-os mobilinternetet de nem tudom hogy kell aktiválni. Csak annyit ír ki hogy korlátozott szolgáltatás. A Mobilinternet dobozban semmilyen telefonszám nem volt csak a modem, sim kártya meg a modem telepítési útmutató. Valaki segít nekem?

2012. aug. 10. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
A T-Mobile Online felületén vettem meg és ma hozta ki a futár.
2012. aug. 10. 15:36
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy már felhívtam az ügyfélszolgálatot (1430) de ott az mondták hogy a My T-Mobilba turom aktiválni de ott nincs a mobilnet csak a telefon előfizetésem.
2012. aug. 10. 15:38
 3/5 A kérdező kommentje:
*tudom
2012. aug. 10. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
A 1430-as telefonszámon érdeklődj ott megmondják mi legyen. Én is kaptam már így mobilnetet én felhívtam ezt elmondtam nekik mivan aztán mondták hogy ők megcsinálják, rá néhány percre már aktiválva volt.
2012. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom még egyszer felhívni hátha most jobb ügyintézőt kapcsol be a rendszer.
2012. aug. 10. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!