Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tennem ha az Iphone...

Mit kell tennem ha az Iphone 5s-em vírusos lett?

Figyelt kérdés
Már van,hogy nem működnek rajta a gombok es kifagy dolgokbol. Kérlek segítsetek.

2015. jan. 24. 11:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy angol cikket szerettem volna elolvasni,a telefon kiírta hogy vírusos lett a telefon,a helyreállításhoz nyomjak "Ok"-ot. Rámentem az "Ok" gombra,és utána leállítottam az oldal betöltődését és kiléptem a telefon menüjébe.
2015. jan. 24. 12:03
 2/7 anonim ***** válasza:
factory reset ..?
2015. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NoodLee. ***** válasza:
Csak nem p*rnó nézése közben?
2015. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem szabad az ok gombra kattintani... Egyáltalán nem lett vírusos csak egy hirdetés volt.

Viszont az ok gomb megnyomásával már lehet, hogy leszedtél rá valamit.

Factory Reset, azt vagy jó lesz, vagy nem ez a baja, hanem valami hardveres gond van.

2015. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az letöröl mindent ,nem?
2015. jan. 24. 14:05
 6/7 A kérdező kommentje:
És sajnos azt sem tudom azt hogy kellene mert mégcsak most vásároltam nem régiben.
2015. jan. 24. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nem a vírustól van. Vettél egy agyonhasznált gondolom, hogy jailbreakelt telefont. Na ha azt reseteled, akkor még használhatatlan is lesz. A jailbrekelt telefont tilos resetelni. Csak restore-t lehet csinálni. igen elveszik minden.

plusz nem lennék meglepve, hogyha az előző tulaj nem lépett volna ki az icloudból és amikor restore-olod, akkor nem tudnád használni.

2015. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!