Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry z10 vagy iPhone 5...

Blackberry z10 vagy iPhone 5 (vagy iphone 4s)?

Figyelt kérdés
Ezek között a telefonok között gondolkozok. A blackberry a legolcsóbb de egy ios megis csak ios ?

2015. jan. 24. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
egyik se. mindegyik régi
2015. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a z10 szerintem egy jó telefon, bár szerintem olyan "wp-s", tehát hogy a rendszer nagyon össze van rakva, de például ilyen alap dolgokban, mint egy facebook alkalmazás, jól el van maradva a többi platformtól...és ebben még az androidos alkalmazások telepítése sem 100%-os megoldás, öcsémnek azt vettünk, onnan tudom, de tényleg ettől függetlenül olyan alapdolgokra egy nagyon jól összerakott teló. iPhone 4S-t tényleg nem kéne már szerintem venni, maximum átmenetileg, az 5 viszont szerintem tökéletes, nem feleslegesen erős, és nem is gyenge, iPhone-ok közül ennek van a legjobb ár/érték aránya, most hozzájutsz ~70ezerért, és még 1 év múlva is 60-65ért simán eladod, ha vigyázol rá. aki végig szeretne menni az iPhone szériákon, de logikusan szeretné használni, azoknak ezt kell venniük, és majd esetleg 1-másfél év múlva váltani 5S-re, és így tovább.
2015. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Blackberry Z10. Nagyon jó és atomstabil a rendszere.

De ha iPhone-t vennél, akkor se vegyél 4S-t, már elavult, ha frissíted, lassú, ha nem frissíted, akkor meg egyre kevesebb alkalmazás lesz kompatibilis vele...

2015. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!