Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 3ról...

Bubiagi kérdése:

Samsung galaxy note 3ról kinek mi a véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
már régóta akarok venni csak vártam hogy lentebb menjen az ára.nagyon tetszik de nem tudok róla mindent.pl kinek vált be,tényleg mennyire jó?köszi a válaszokat!
2015. jan. 24. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A mai telefonok többségét alázza.
2015. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt jó hallani!köszi 9 mm! :D
2015. jan. 24. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó telefon, viszont tapasztalatom nincs vele.
2015. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én személy szerint egy éve hajtok egy Note 3-as készüléket. Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. A kijelzője rohadt szép, a telefon ez idő alatt egyszer sem lassult be, nem állt neki akadozni, és nem fagyott meg. Próbáltam rajta néhány komolyabb játékot, ami szintén nem okozott neki problémát. Rosszat tehát nem tudok róla mondani, maximum annyit, hogy aktív használat mellett hajlamos gyorsan megzabálni az áramot az akksiból, de ez szerintem mindegyik mai okos telefonnál így van.. :D
2015. febr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!