Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a samsung...

Megéri megvenni a samsung galaxy ace 3 mat?

Figyelt kérdés
Menyire szokot fagyni? Főleg netre kell meg néha játékra
2015. jan. 24. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó vétel.
2015. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megéri megvenni. Nekem is meg van, de még nem fagyott egyszer sem. Én főleg böngészésre és néha játszásra használom. Viszi a jobb játékokat is mint pl. a N.O.V.A. 3-at. A böngészés gyors, a RAM elég (1GB, ebből 862 MB felhasználható, a többi a rendszernek kell), a belső tárhely több játék tárolására is képes (8GB). A kamera szép tiszta képeket készít, és autófókuszos. Az aksi rendszeres használat mellett 1-2 napot bír. Az Android 4.2.2-es verzió szépen megy. Innen még többet olvashatsz:

[link]

2015. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rendszere kicsit régi de még így is nagyon jó telefon.
2015. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam hogy csak felső kategoriás samsungot szabad venni erről valmi vélemény?
2015. jan. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!