Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsem fel telómat...

Hogyan telepítsem fel telómat PC-re?

Figyelt kérdés

Új USB-t vettem, és ahogy bedugom a számítógépbe, kiírja, hogy csatlakoztatva médiaeszközként, de lehet kameraeszközként is, viszont ezt csak a telefon írja ki, háttértárolónak nem tudom használni, mert nincs feltelepítve maga a telefon, akárhányszor próbálom a varázslóval telepíteni, nem engedi, mert illesztőprogramot hiányol. Le kellene töltenem a Windows Update-et? Vagy valamilyen rendszer illesztőprogramot, hogy jó legyen? XP-m van...


Köszi.



2015. jan. 24. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A telefonhoz tartozik driver,vagy valamilyen gyári kezelő szoftver.
2015. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt letöltöttem és feltelepítettem, leírás szerint megcsináltam a beállításokat is. Android Manager PC Suite, ez van a telómon is, és a gépen is, de nem csatlakoznak egymáshoz. Ha csatlkaoztatom a géphez, akkor egyáltalán nincs bent a sajátgépben sem...
2015. jan. 24. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefon.
2015. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vodafone Smart Mini, de Alcatel One Touch is, mert annak igazából a Vodafone-os változata.
2015. jan. 24. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül kellene telepíteni.


[link]

2015. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De miért nem ismeri fel? Ismeretlen eszközként kezeli.
2015. jan. 24. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom,de olvasd át itt a fórumot erről van szó.


[link]

2015. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!