Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet youtube es...

Hogyan lehet youtube es facebook egyszerre bekapcsolva egy iphone 4sen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lehet de meg nem jottem ra hogy hogy. Valahogy le lehet minimalizalni. Koszi elore is

2015. jan. 24. 20:49
 1/4 anonim válasza:
2015. jan. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A videón látható megoldás iOS7-8 esetében már nem működik, legalább is nálam nem ment. Én úgy oldom meg, hogy a youtube-ot a böngészőben nyitom meg (m.youtube.com). Ha kilépsz, akkor persze megszakad a lejátszás, de az alsó "vezérlősávot" (vagy mi a szöszt) előhozod, és nyomsz a lejátszásra, akkor működni fog.
2015. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt de ez ugyanolyan mindtha a youtube alkalmazast hasznalnam. Mert ha ramegyek pl a facebookra kikapcsol. En pedig azt szeretnem hogy a hatterben menjen a youtube.
2015. jan. 25. 09:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi sikerult :)
2015. jan. 25. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!