Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s4 telefonon, hogy...

Samsung s4 telefonon, hogy lehet beállítani, az internetet, hogy mobil adatátvitel is van és, hogy asztali verzióra?

Figyelt kérdés

Samsung galaxi grand neo telefonom van ,de írom úgy ,hogy galaxi 4, mert ezt ismerik az előbbit ami nekem van nem. De mindegy egy ès ugyanaz.


A kérdés az, hogy mikor megvettem újonnan, az internet (gGoogle Chrome) mobil verzión van azóta is és át szeretném àllítani asztali verzióra de hogy kell? Egyszerűen nem találom sehol a beállítások menüben sehol.


Mikor nokia lumia 520 volt azon át lehetett állítani, ennèl a samsungnál is tuti , hogy àt lehet csak nem tudom hogy hol.

Hogy kell?



2015. jan. 25. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Chrome --> Menü --> Request desktop site. Minden egyes oldalnál külön, sajnos.
2015. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!