Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefonra...

Szerintetek milyen telefonra érdemes váltani? IPhone? BlackBerry? Nokia? Nexus?

Figyelt kérdés
Most van egy Z1 Compactom,amit lehet nemsokára eladok,nem aktuális még a telefon vásárlás,csak,hogy szerintetek melyik a legjobb és legmegbízhatóbb márka? A WP-n sok alkalmazás nem elérhető,ami van pl Androidon és iOs-en,szóval a WP-n nem annyira gondolkoztam,de szerintetek ezek közül melyiket a legérdemesebb megvenni? Az iPhone azért talán a legelőnyösebb nálam,mert értékálló... Tudnátok véleményeket írni róluK?

2015. jan. 25. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
iphone 6 / 6 plus
2015. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 kérdező.. ***** válasza:
47%
Nexus 5/6.Esetleg Moto X 2014 ami nagyon megbízható mert motorola.De még várnék a helyedbe.Most fog kijönni az Lg G4/G Flex2/Xperia Z4/htc M9/galaxy s6.
2015. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
ha iPhone-on gondolkodsz, szerintem semmiképp ne 6/6 plus-t vegyél, ugyanis ezek a legkevésbé értékállók jelenleg, hiszen újak, nagyon magas árral, az elkövetkezendő 1 évben legalább egy 50ezret esélyes, hogy esik az áruk. egy 5S-t már jobban megérné, ha mindenképp újat akarsz, akkor mondjuk mindegy, de egy használt független 32 gigást megkapsz kb 140 körül, az biztos, hogy ez 1 év alatt nem fog 100 alá menni még.
2015. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Pedig nem ér 30000 forintnál többet.
2015. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz.

Jó az iPhone, jó a Nexus vagy akármelyik másik Androidos, WP-t és BB-vel meg nem foglalkoznék.


Hogy iOS vagy Android azt te tudod, iPhone-oknak az ár/érték arányuk mindig is nagyon szar volt, egy telefon sem ér meg 200 ezer forintnál többet, de ez nem jelenti azt, hogy rossz telefon, csak túlárazott.


Androidosok közül van millió fajta, jó az összes, de mindegyik más előnnyel és hátránnyal jár.

2015. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
4es biztos sírnál, ha van egy telefonod, amit 2 év használat után tök jó áron el tudod adni? ja, akkor persze már tök jól jönne, ha kapsz érte 80-at az annó 140ezres telódra...és nem mondjuk 45-öt, mint minden másik telefon, vagy annyit sem...
2015. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 kérdező.. ***** válasza:
8%
A nexus még ami jól tartja az árát 2 év múlva is.
2015. jan. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
iPhone 6 vagy 5s ha van pénzed iPhone-ra :) nekem 6 van és igaz, hogy nem egy olcsó darab de imádom a nagy képernyőt és hogy ilyen vékony :) ha nem iPhone akkor szerintem androidost csak és abból is csak és kizárólag NEXUS-t!!! a többi hosszú távon nem ér semmit és csak az androidtól veszi el a kedved
2015. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

Én is egy nexust javasolnék, ezek is vannak annyira értékállóak mint egy iphone

2013 december óta alig esett 20-25k-t az áruk (nexus 5), ami azért elég jó

A sony acro s-em 2 hónap után már 20000ft-os veszteséggel bírtam eladni

Amúgy ha nem volt még iphonod már most szólok, hogy kb mindent sokkal bonyolultabban lehet rajta megoldani mint droidon, ez nekem elég nagy arcul csapás volt droid után, nem is bírtam vele sokáig és inkább beruháztam egy nexusra:)

2015. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem most iPhone 5s-em van meg vagyok vele elégedve, de hogy neked mi a legjobb választás azt csak te tudod. Android és az iOS is jó, mindkettőt használtam is, Win Phonet nem használtam de arra is azt mondják hogy jó csak kicsit kevés az app, BB-ről nem hallottam. Szerintem menj be egy Media Markt-ba és próbáld ki őket, utána azt amelyik vedd meg ott vagy a szolgáltatódnál.
2015. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!