Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefonra...

Szerintetek milyen telefonra érdemes váltani? IPhone? BlackBerry? Nokia? Nexus?

Figyelt kérdés
Most van egy Z1 Compactom,amit lehet nemsokára eladok,nem aktuális még a telefon vásárlás,csak,hogy szerintetek melyik a legjobb és legmegbízhatóbb márka? A WP-n sok alkalmazás nem elérhető,ami van pl Androidon és iOs-en,szóval a WP-n nem annyira gondolkoztam,de szerintetek ezek közül melyiket a legérdemesebb megvenni? Az iPhone azért talán a legelőnyösebb nálam,mert értékálló... Tudnátok véleményeket írni róluK?

2015. jan. 25. 19:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

*utána azt amelyik vedd meg ott vagy a szolgáltatódnál.

=utána azt amelyik legjobban tetszik vedd meg ott vagy a szolgáltatódnál.

2015. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Ár/érték arányban nem az iPhone a legjobb, viszont szerintem a legmegbízhatóbb. Volt androidosom is, de az IOS jobban tetszik. Ez csak saját vélemény.

Nem beszélve arról, hogy az androidnak hány féle telefonon kell jól futnia, míg az IOs-os telefontípusokat a két kezeden megszámolod. Lehet, egyen is:-) Könnyebb a kevésre jó szoftvert írni és azt frissítgetni.

2015. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az iOS egy korlátozott használhatóságú rendszer.
2015. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Szerintem BlackBerry-t vegyél


-BlackBerry hub

-megbízhatóság

-gyorsaság

2015. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Minden telefon gyors
2015. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Volt már iPhone-om,nagyon tetszett! A mostani Sony-mmal nem tudom mi a baj,de sokszor lefagy,és zavar,hogy akár egy csepp eső miatt nem tudok 0-t,vagy p betűt írni... Mivel karcos volt rajta fólia (egy nagyon erős fólia) azt leszedtem,lejött vele a Sony felirat,ezen is kiakadtam. A Nexus-tól félek,mert nem tudom mennyire megbízható/mennyire jó,de még gondolkozok rajtuk,köszi a válaszokat!
2015. jan. 30. 18:03
 17/21 kérdező.. ***** válasza:
A nexus az megbízható mert google gyártja,vagyis gyártatja minden éven különböző márkákkal.Sokkal megbízhatóbb mint a sony,samsung vagy lg.
2015. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nexusnál megbízhatóbb androidos telefont nem fogsz találni :D és androidosból az az egyetlen amit megéri venni :)
2015. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17es, jó hogy a nexus is lg...:D
2015. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 kérdező.. ***** válasza:
De ők csak összerakják,mindent a google mond neki mit miből kell csinálni :)
2015. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!