Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?...

Mit csináljak a telefonommal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Segítsen valaki légyszi!Tavaly január elején kaptam ajándékba egy Huawei Ascend Y300-at!Eddig semmi "furát" nem művelt, most viszont 1-1,5 hónapja az agyamra megy.Amikor zenét hallgatok egyszer csak leáll a zene és azt írja INICIALIZÁLÁS..(asszem ezt) És ezt mindig csinálja ha zenét hallgatok.Máskor meg bejön a Google hang alapú keresése holott semmi olyanra nem nyomtam rá.Valaki akinek ilyenje van vagy csak tudja hogy tudom ezt "kikapcsolni" megszüntetni segítsen!

2015. jan. 26. 19:00
 1/2 Messor725 válasza:

Dobd ki, és vegyél egy másikat!


Tudom, ez így egy kicsit profán, de hidd el, tapasztalat :-( Örülj neki, hogy "csak" ennyi bajod van vele. Az én Hüvelyemet 4 x javították már... cseréltek benne szinte mindent, de nem fogad, és nem minden esetben lehet megszakítani, azaz letenni egy hívást... állandóan elejti a hálózati kapcsolatokat... és azt is ismételgeti, amit a tiéd is produkál. Egy nagy fostalicska!

2015. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
óóó :( ezt szomorúan olvasom..Igen a hívás le/fel vétellel már nekem is akadtak gondok,de az csak úgy helyreállt magától!(csak kérdés meddig) Még van rá 1 év garancia, gondolkodom hogy beviszem hátha (hátha...),de így nem sokat remélek.köszönöm a választ! :)
2015. jan. 27. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!