Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ac3 hang probléma androidon?

Ac3 hang probléma androidon?

Figyelt kérdés
általában mx playert használtam ,de ősszel beadta filmnézéskor hogy ac3as hangot nem tudja lejátszani. ezzel még nem volt probléma, letöltöttem 1-2 másik lejátszót és azokkal minden rendben volt. Tegnap viszont frissítettem az mx playert (hátha megjavult..) persze nem lett jobb. Ezután egyik lejátszóval sem ment az ac3as hang. Elkezdtem letölteni play áruházból az összes használható lejátszót ,de egyik sem vitte. Olvastam hogy le kell tölteni korábbi verziókat mx playerből pl: 1.7.32/.33 ,letölteni hozzá illő codecet. Itt is kísérleteztem, minden féle variációt kipróbáltam már, DE NEM működik semmivel és sehogy. Egy napom elment az egésszel és csak jól felhúzott. Se film ,se videó nem megy hanggal... Ha valaki már járt így, vagy tud segíteni akkor kérem segítsen.

2015. jan. 26. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

"Nagyjából 218 000 találat (0,35 másodperc)"


Bizony, az első találaton ott a megoldás. hajrá.

2015. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!