Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom törölni a kéretle...

SzLevi90 kérdése:

Hogyan tudom törölni a kéretlen alkalmazásokat androidról?

Figyelt kérdés
Letölthettem valami programot, és mellé olyan applikációkat is leszedett, mint a "clearmaster" vagy az "APUS". Azt írja, letöltöttem, de nem telepítettem, tehát nem tudom eltávolítani, mint telepített progit. Viszont egyfolytában felugrálnak az ablakok, hogy, ha már leszedtem, telepítsem is. Egy mappában sem látom a telepítő fájlokat, úgyhogy nem tudok ilyen egyszerűen megszabadulni tőlük. Firmware frissítésen kívül valami ötlet?

2015. jan. 27. 10:57
1 2
 1/14 Wadmalac ***** válasza:

A még nem telepített appoknak elvileg a gyökérben a /data/local vagy a cache/download mappában kell lenniük.

Ezek elvileg root nélkül elérhető mappák írásvédelem nélkül.

Nem esküdnék meg, hogy pl. az ES Explorer, vagy a gyári fájlkezelőd belát oda, a Root Explorer vagy hasonló fájlkezelő segítségével tutira eléred.

Ha egyébként egy ilyen apk letöltésed elakad és fájltöredék marad, azt az android minden újraindításnál kitakarítja.

2015. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnos nem vált be. Nincs egyik mappa sem a memóriában és az a progi sem találta meg a fájlokat, amit mondtál.
2015. jan. 27. 15:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem valami warez cuccot szedtél le? Azok szoktak ilyet csinálni.
2015. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak egy játékot. Futtattam egy tisztítást. Nem írta, hogy törölte a kéretlen alkalmazásokat, de azóta nem ugrálnak fel a telepítési ablakok. Remélem, nem is fognak. Köszi a segítséget!
2015. jan. 27. 23:34
 5/14 Wadmalac ***** válasza:

Akkor nem is volt letöltött telepítetlen appod, csak szivatott az adware. :)

Én a CM Securityt használom, azzal elég jól ki lehet lomolni az ilyen disznóságokat.

2015. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Továbbra is jönnek a kéretlen alkalmazásokkal kapcsolatos telepítési értesítések, sőt egyre több. A CM Security se nagyon töri magát, hogy megszabadítson tőlük. Ebből firmware frissítés lesz, remélem az megoldja.
2015. jan. 29. 10:32
 7/14 Wadmalac ***** válasza:

Azokat szerintem valamelyik aktív, most is telepített ingyenes appod generálja. Azt kéne megtalálni és eltávolítani.

Meg a böngészőidnél sem ártana egy "adatok törlése" gombot nyomni az alk. kezelőben.

2015. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még a firmware frissítés sem segített. Hírdetések is felugranak, plusz mindig letölt még valami játékot is, hogy telepítsem. Lövésem sincs, mi a megoldás.
2015. jan. 29. 22:47
 9/14 Wadmalac ***** válasza:
Factory reset. Most már jobb ötletem nincs.
2015. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Csak egy játékot, azt is nCore-ról."

Szóval loptál/warezoltál és most reklamálod az eredményt???

Örülj, hogy nem küldött szét minden kontaktodnak egy SMS-t, hogy te bizony meleg vagy. Vagy valami hasonlót.

2015. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!