Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt be az s3-on a...

Miért nem tölt be az s3-on a 4.4.4?

Figyelt kérdés
Van egy s3 minim és rootoltam és meg is csináltam https://www.youtube.com/watch?v=t6jtqFtV2_g ez a vide alapján a 4.4.4-et teljesen ugyan igy és mikor bekapcsolom az örökkévaloságig tölt egész este kapcsolt de semmi.Nemtudom mit kezdjek és megprobálnám ujra de eltünt rola a zip és nemtudom hogyan tudnék rátenni másikat a telorea mert nem kapcsolbe és igy nem tudom.:( Annak is örülnék ha vissza tudnám állítani eredetibe

2015. jan. 27. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj de jol teszi hogy nem kapcsol be ilyenkor mar kene vissza az eredeti amen dejol tete az a jo samsung de ugyes volt hogy nem tolti be amen
2015. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most mit tudok csoinalni?
2015. jan. 27. 13:36
 3/5 A kérdező kommentje:
már megoldottam ja és ment a pipa lefele
2015. jan. 27. 15:45
 4/5 anonim válasza:
Megkérdezhetem,hogy rendesen fut rajta?Nem szaggat,nem lassú?
2015. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja fut rajta rendesen tökéletes csak nem lehet vagyis nem tudok interneten videot nézniés nem tudom hogyan kell rátenni a google playt hogy jo legyen mert kilép:( am nem szagat
2015. jan. 28. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!