Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont,mindenképpen Samsung Galaxy-t.Ti melyiket szerintetek melyik jó?Nagyobb telefont akarnák,mint a samsung galaxy mini 2.Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2015. jan. 27. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Galaxy S5, Note 4, Alpha, az olcsóbbak közül az Ace 4 (Ace style lte, g357fZ)
2015. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kérdező.. ***** válasza:
Samsungból csak note 4.
2015. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

#1-nek jár egy pacsi, ugyanezt akartam leírni. :D Egy jótanács (s5 tulajként), hogy NE használd a felsorolt telók egyikét sem félnél magasabb fényerőn huzamosabb ideig (ez az Ace4-re vonatkozik, mert abban nincs automata mód), beég idővel. Amiben van automatikus, annál Automatát bepipálod, és -3ra lehúzod (balra 3 beosztás). Ismerősömet nem tudtam meggyőzni, hogy ne használja maxon az S5-jét, 3 hónap után beégett neki a státuszsor (akksiikon, óra). Nekem 2,5 évig volt S2-m, soha semmi baja nem volt, egy pixel sem égett be (1/4 fényerőn használtam).


(nem a levegőbe beszélek, ezt nézd! ott vannak a főképernyő indítóikonjao alul. CSAK kijelzőcserével tűnik el. [link] )

2015. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kérdező.. ***** válasza:
Ez aztán a samsung minőség...ezért aztán érdemes kidobni pénzt...-.-"
2015. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#2, lehet, hogy az nagy neki. Abból is az Exynos változatot (kártyafüggetlen van azzal szerelve) ajánlom, sokkal gyorsabb, és kevesebbet fogyaszt. Az Alpha és az S5 is jó, az ace4 megy gyorsabb, mint az S5-öm, mert a Snapdragon 410 röhögve rángatja a WVGA kijelzőt.
2015. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 Ne vitázzunk, aki éssze használja, sosem fog beégni. Vegyél ájfónt, annak mindegy, se sosem lesz olyan képe, mint a Note4nek.
2015. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kérdező.. ***** válasza:
Igen igen a touchwiz-el nagyon gyors...
2015. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kérdező.. ***** válasza:
Az iphone sem jobb mint a samsung,mind rossz ár/érték arány.
2015. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 Nem tudom, mit nyomkodtál utoljára. S4-ig lassú a touchwiz. A maiak (s5 utániak) veszett gyorsak.
2015. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kérdező.. ***** válasza:
Hát valahogy a note sorozat ami jó szokott lenni. s5 is belassul később.
2015. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!