Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam? Lent

Melyik telefont válasszam? Lent

Figyelt kérdés
Lenovo A536 vagy Samsung Galaxy Ace4,Lg Optimus L90, Lg Optimus L9 II,ThL T6 Pro?

2015. jan. 3. 23:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én a ThL T6 PRO-t nem vagyok hajlandó ajánlani, mert hiába erősebb a SoC-ja(MTK), a teljes telefon egy kínai noname cucc(a SoC-t is beleértve), ha ilyen telefont veszel akkor szinte biztos hogy már egy hét múlva is találsz egy csomó hibát. Szóval vegyük úgy én ezt a telefont úgy veszem mintha nem lenne ott. Egyébként meg nem hiába olyan olcsón a nagy teljesítménye ellenére, mint a többi általad felsorolt telefon.

Ace 4, mert ez hardveresen erősebb mint a többi és azért a Samsung-féle TouchWiz sem olyan rossz mint amilyennek leírják, sőt egészen jó. A Samsung az inkább a felső és a csúcs kategóriás telefonoknál szokott gyengébb lenni a konkurens gyártóknál(főként a megfelelő árcédula kiválasztása során, de másban is lemarad), és ilyenkor nem az LG-ről vagy az Alcatel és ezekhez hasonló gyártókról beszélek, Hanem pl.: SONY, Nokia, HTC, Huawei, Apple...).

2015. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Lenovo A536 szerintem,ár-érték arányban ez a legjobb kb egyetlen hibája az a kijelzője,de az elhanyagolható szerintem
2015. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor a Samsung vagy a Lenovo?
2015. jan. 4. 12:07
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lenovot
2015. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Úgy hallotam hogy a kijelzője elég rossz
2015. jan. 4. 12:14
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2015. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
érveket tudnál adni hogy miért pl a Lenovo és miért nem a Samsung,sokat segítenél vele..
2015. jan. 4. 12:16
 8/22 anonim ***** válasza:
Ok pillanat
2015. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
És mióta 4 GB-s az Ace 4?
2015. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!