Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a telefonom aksijat?

Elrontottam a telefonom aksijat?

Figyelt kérdés
Tegnap este letoltottem egy jatekot az uj telefonomra es mire betoltott elaludtam,reggel pedig ugyanugy ment a jatek es emiatt 99%rol 50re merult a telefonom,tiz perccel kesobb mikor megneztem hany szazalek, mar 48at irt ki. 7,5oran keresztul fogyasztotta az aksim, ezert ma itthon hagytam kikapcsolt allapotban de mostmar mindig hamar fog lemerulni?
2015. jan. 28. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nomális.
2015. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle. Merítsd le kikapcsig, majd egyhuzamban töltsd fel, amíg ki nem írja hogy feltöltve, és utána még kb fél órát hagyd rajta.
2015. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ezzel nem sutom ki az aksit?
2015. jan. 28. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: És ezzel fogja elintézni, hogy az akkumulátor csak romoljon.


Kérdező: Nincs ezzel semmi gond.

2015. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyorsan merul azota azert felek
2015. jan. 28. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Akksikalibrálásnak hívják ezt. Nem a levegőbe beszélek, mobilszervizes körökben mozgok.
2015. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!