Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet be állítani...

Hogyan lehet be állítani iPhone on hogy miközben YouTube on elinditok egy videót közben tudjak mást is csinálni úgy hogy közben menjen a videó?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 20:45
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ezt nem lehet,iPad-en próbáltam de nem sikerült sajnos.Vagy lehet hogy lehet de én nem tudom.
2015. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Tableteken szokott lenni ilyesmi,de azthiszem abból is csak android-ra. Kettős ablaknak nevezik.
2015. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hivatalos YouTube kliensben nem lehet semelyik platformon sem.

Használd a MusicTube nevű alkalmazást.

2015. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azt nem tudom, hogy aki nem ert hozza az miert szol bele? Miaz hogy nem lehet, meg eselytelen? Miert ne lehetne, ez nem valami fos. Nem artana mondjuk tudni hogy milyen iPhone, de az en 6-omon igy kell:


A bongeszobol nyitod meg a Youtube-ot, beinditod a videot, megnyomod a Home gombot, es visszamesz a kezdokepernyore. Ekkor ugyan abbamarad a zene, de felpattindod alulrol a Control Center-t, megnyomod a Play-t es megy a zene a Youtube-rol es kozben tudsz minden mast csinalni.

2015. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!