Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?...

Mit csináljak a telefonommal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy Nexus 5 ös készülékről van szó és a következő a baja:

-nem kapcsol be.

-ha felrakom tölteni a google logó felvinnan ugyan de aztán elsötétül majd ezt ismétli amíg fennt van töltőn.

-ha erősebben megütöm ismét felvillan de csak kétszer.

Lehetséges hogy szoftveres baja van?Esetleg egy rootolás segítene rajta?



2015. jan. 29. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony szerviz...
2015. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én Nexus 5-el ugyanez a gond...csak én hiába teszem töltöre...akkor se csinál semmit :/

Az egyik perce telefonáltam a másikba se kép se hang.

2015. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a Rootolással rendszergazdai jogokat kapsz az semmiképp nem segít rajta. Egyébként Software baja van valószínűleg. Recovery-be indítsd el, ott nyomass egy Wipe Data Factory Reset-et, aztán Reboot System Now, és elvileg jónak kell lennie. Feltéve ha bejön a Recovery, ha nem, akkor Download módba indítod, és felfasheled rá a gyári rendszert újra. Ha ezután se jó akkor Hardware baja van, azt már csak szervíz csinálhatja meg
2015. febr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!