Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (Aki ért az Android rendszerhe...

(Aki ért az Android rendszerhez) Hogyan tudok elrejteni valami az alkalmazás kezelőben? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt tudom, hogy az appdrive-ból (Menü) hogyan lehet elrejteni, de azt nem tudom, hogy az alkalmazás kezelőben hogyan kell, tehát ott, ahol látod, hogy milyen programok futnak, engedélyek stb.. Erre van egyáltalán megoldás, vagy nincsen?! Köszönöm előre is a válaszokat!



#Android #appdrive
2015. jan. 29. 16:38
 1/3 anonim válasza:
De te azt az alkalmazást használod? Ha nem akkor tíltsd le! Ha használod akkor nem tudod a folyamatokbol/alkalmazás kezelőből kiszedni!
2015. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Használom igen! Elvileg kilehet, Én a kémprogramokból indulok ki, mert ott is megtudják ezt oldani, de a kérdés az, hogy hogyan?!
2015. jan. 29. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott nem lehet elrejteni, pont úgy, ahogy windowsos feladatkezelőben sem lehet elrejteni futó alkalmazásokat.
2015. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!