Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloud feloldás segítség!?

ICloud feloldás segítség!?

Figyelt kérdés
Vettem olcson egy iPad 4 et de rajta van ez a zár ha valaki tudna segíteni, hogy hogyan oldjam fel (hack) azzal, hogy leírja az nagyon jó lenne!

2015. jan. 29. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Olcsón. ipad4. Zárolt.

Remélem te is tudod, hogy lopott készüléket vásároltál...

2015. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti tulaj majd feloldja. Ahogy ez milliószor le volt már írva.
2015. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vágódeszkának jó lesz
2015. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 verzio


1, megkered az eredeti tulajt,hogy oldja fel (vagy adja meg az acc-ot)

2, megrendeled hack lapokon az iclod activation lock remove szervizt, ez 170$+utalasi koltseg es kb.1 honap alatt van meg

3, ha cellular modell a geped,akkor szerszeded,kiveszed belole a modem tap elotet ellenallasat es csinalsz egy restore-t rajta itunes-al,ilyenkor wifi only modellnek ismeri fel es feloldja az activation lockot.

2015. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom az mit jelent ez a gond... s akitől vettem ki van kapcsolva és még papírt se írtunk! S a tulajt meg is keresem aki kitudja hól van az nekem nem mondja meg :(
2015. febr. 3. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!