Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonos rendszeren...

Melyik telefonos rendszeren lehet ezt beállítani?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy a telefonkönyvben megkülönböztetem valamiképp a munkahelyi számokat, amiket csak 5-től 17-ig szeretnék fogadni, addig számukra kikapcsoltnak érzékelt a telefonom.

2015. jan. 29. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát én mondjuk nem vagyok guru, de szerintem ilyesmiket mindegyik okos teli tud, ha nem is alapból, de áruházba elképzelhetőnek tartom, h van ilyen app mindegyik op rendszerre.
2015. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Számot le lehet tiltani, viszont az, hogy megadod, hogy mettől meddig legyen tiltva, olyan nincs...
2015. jan. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
De van. Csak külön alkalmazás kell hozzá. Én tudom,mert régen volt nekem is,hogy csak kipróbáljam,de sajnos elfelejtettem a nevét,kicsit kutakodok,pillanat.
2015. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos nem találom,kehet már törölve lett azóta az áruházról. (kb 1 éve volt)
2015. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kár érte. :/ Nagyon hasznos program lehetne.
2015. jan. 30. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Androidra:

Ha rootolt a készülék, akkor ez a két program nagyon profin tudja szűrni a hívásokat. llama és tasker

A linken lesz még több amihez root kell meg olyan is amihez nem. Viszont nem fogja automatikusan kikapcsoltnak kijelezni a hívásod, hanem valahogy elveti. A részleteket nem tudom, mert én nem használok ilyet. Próbáld ki.


A névjegyzékbe meg kell adnod, hogy mik a munkahelyi számok. A Munkahely opciónál. :) Utána keress olyan programot amelyik tud csoportonként szűrni.


[link]

2015. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%

Windows Phone telefonokon alapbol van ilyen.

Nekem egy Lumia 930asom van es nagyon jol szuri a hívásokat.

2015. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom, mert egy lumia 735-öst néztem ki magamnak. Be is állíthatom, hogy mettől meddig fogadnám őket? Minden válaszra ment a zöld kéz, köszönöm!
2015. jan. 30. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Hívásblokkoló androidban is van alapból. Viszont a fent linkelt appok sokkal több beállítási lehetőséget adnak.
2015. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!