Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek az alcatel...

ABEKA kérdése:

Mi a velemenyetek az alcatel one touch idol 2s-rol? Most szeretnek venni, de 50% azt mondja, hogy jo a masik 50% pedig, hogy rossz.

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 12:11
 1/5 anonim válasza:
0%
Hát nagyon ratyi nekem is olyan volt szoftver hibás állandóan le fagyot a youtubèt hallgatam vele ugy le fagyot hogy ki kellet venni az aksijàt bár mondjuk nem csak youtubénél hanem akármibe lèptem le fagyot. Nagyon rossz ne vedd meg csak szenvedsz vele mint én.
2015. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos csak hibás példányt kaptál. Kérdező, ha ez elriasztott, ajánlom a Gigabyte GSmart Mika M3-at, ami ugyanolyan jó és két SIM-et kezel.
2015. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zolka96 válasza:
Rettentően jo telefon 1 hónapja van meg nekem, hajtom mint az állat, egyszer se fagyitt még be a Samsungokat veri! Nézz rola teszt videót, az 1. válaszoló egy picit tudatlan és buta mert az aksijat ki se lehet venni. Kijelzoje 10/10 ár érték arányban top telefon, ne zavarjon meg hogy alcatel van rá írva, mivel egy prémium kategóriás telefonról beszélünk! Szóval nyugodt szívvel ajánlom!
2015. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbban jutsz hozzá mint a Motorola Moto G2-höz, akkor jó vétel.
2015. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Alcatel márkaval csak jó tapasztalataim vannak
2015. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!