Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívásátirányítással érkező...

Hívásátirányítással érkező bejövő hívást hogyan lehet észlelni android 4. x telefon esetében?

Figyelt kérdés

A régi még nem okostelefonok ezt alapból tudták, kijelezték, ha átirányított egy hívás. Az új okostelefonok ezt miért nem tudják? (Android, iOS sem..) pl. Sony Xperia Z, Z1, Z2, Z3 sem


Alternatív megoldást próbáltam keresni, de nem megbízhatóan működnek, és root kell hozzá:

Forwarded Call Alert

Forwarded Call Notification



#Android #IOS #hívásátirányítás #átirányított hívás #forwarded call #diverted call
2015. jan. 31. 10:32
 1/2 Smileyhead ***** válasza:
Az átirányítás nem a telefontól, hanem a szolgáltatótól függ. Náluk kérdezősködj. :)
2015. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nem ezt kérdeztem.

Ha csörög a telefon, tudni szeretném, hogy az én számomat hívták-e közvetlenül , vagy csak egy olyan számot, ami az én számomra van irányítva. ("hogyan lehet észlelni")


Régi telefonok ilyenkor egy ikont mutattak, vagy kiírták: "Forwarded"

2015. febr. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!