Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma beleejtettem a fürdővízbe...

Ma beleejtettem a fürdővízbe a telefonom (Samsung Trend Plus) mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
egyből kikaptam mindent hagytam száradni aztán bekapcsoltam egy darabig ment most meg nem érzékeli az ujjam.Bekapcsolni betudom de feloldani már nem(2 hete van meg a telefon jó lenne ha lenne rá megoldás)előre is köszönöm.
2015. jan. 31. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kár volt bekapcsolni. Legalább egy hétig szétszedve kellett volna hagyni, és száraz, főzetlen rizs közé tenni. Most már valószínűleg nem fog működni.
2015. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kuka.


Ha volt rá biztosítás, akkor kicserélik, ha nem volt akkor javíttathatod. Ilyen esetben egy hét se elég a száradáshoz, bárhová eljuthatott a víz. Garanciával próbálkozhatsz, de a benne lévő indikátor megmutatja, hogy vízbe esett, és elhajtanak, mint a magzatot.

2015. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
Tanulság: Fürdéshez nem viszünk mobiltelcsit!
2015. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most megpróbálom a rizses verziót.Igen ez tanulság de amilyen szar hetem ez csak hab a tortán volt...
2015. febr. 1. 07:24
 5/6 A kérdező kommentje:
ma bekapcsoltam úgy 9:30 körül ment egy 10 percig a majd megint nem érzékelte az újjam.Ha hagyom még a rízsbem valószínű hogy jó lesz?
2015. febr. 1. 10:33
 6/6 Szirty ***** válasza:
Az akku végig benne van a készülékben?
2015. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!