Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha berakom 3-4 másodpercre a...

Ha berakom 3-4 másodpercre a mobilom a mikróba, akkor utána bocsáthat ki valamilyen káros sugárzást?

Figyelt kérdés
Beraktam a mobilom kb 3-4 másodpercre a mikróba, utána láttam egy fehér villanást, kivettem. Egy ideig nem kapcsolódott be, de végül igen. Ezek után vízbe tettem (mind ezeket aksi és simkártya nélkül). Mostmár nem kapcsolódik be. De szerintetek ha belerakom az aksit vagy anélkül bocsáthat ki valamilyen káros sugárzást?
2015. jan. 31. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
..ennek mi értelme volt? szerviz úgyse veszi b e
2015. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, alapból is a mikro is, és a mobil is, ha nem tetted volna be akkor is működés közben káros sugárzásokat okoznak.
2015. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt poénnak szántad?
2015. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb úgy tedd be a mikoróba, hogy a kezedben fogod, és kiiktatod az ajtóérzékelő kapcsolót.

ennyi ésszel szabadon...

2015. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hidd már el neki. Unatkozik azt hülye kérdéseket tesz fel. Mert ilyen hülye ember nem létezik
2015. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!