Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új messenger nektek is sok...

Az új messenger nektek is sok ramot használ és borzalmasan meríti a telefonotokat?

Figyelt kérdés
Tehát nekem van egy fél éves telefonom. Ennyi idő alatt azért nem mehet tönkre egy akkumulátor. Sok alkalmazás nincs rajta. És borzalmasan merül a telefon. Ma reggel levettem toltorol akkor 100%-on volt. Délután 1-2 óra körül már fel kellett raknom tölteni. És akkor olyan 4-5 órakor vettem le akkor volt 100%-on. És most már megint csak 14%-on van. Én a messengerre gyanakszom. Régebben simán birta egésg nap. Sokszor este még 40-50%-al raktam fel töltőre. Mindig minimum fényerőn van ez a kecske. Ésa futó alkalmazásokat rögtön bezárom ha nem kell már. De lemerül. Két programra tudok gyanakodni. A messenger. Meg a youtube. De inkább a messenger. Mert aze birta jol aztán lefrissitettem azt hirtelen lemeritette a telefint. ja és 200 mb ramot használt a messenger. Aztán 1-2 nap mulva lett még egy frissítés. Akkor kicsit jobb lett a helyzet. Erre a messenger programra szükségem van. De ha így lemeríti ezt a kecskét akkor az nem jó dolog. Mit lehetne tenni? Az ilyen clean master meg battery dotor egyenlő a nullával. Androidos telefonom van.
2015. jan. 31. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

"...clean master meg battery dotor egyenlő a nullával..."


Szóval nem is értesz az alkalmazásokhoz az is gond vágom már

2015. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talan nezd meg hogy mimeriti le a telodat. Vagy a gyarival vagy a battery doctorral. Amugy nincs igazad a cm es bd jo appok.
2015. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 b95 ***** válasza:

Nem tudom, nekem WP-m van, de gyanítom, hogy sok RAM-ot használ, mert néha, amikor visszalépek egy másik alkalmazásból, akkor rendre újratölt.


Egyébként néha hektikusan működik, de ettől eltekintve nálam teljesen jó; az akkut nem meríti feltűnően nagy mértékben.

2015. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!