Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Sony Xperia Tipo Dual telefonról eltűnt az összes kapcsolat. Miért? A biztonsági mentéssel visszaállítható?

A telefonon tárolt nevek mind eltűntet, a hívás előzmények is, és a 2 SIM kártyából az egyikről szintén eltűntek a nevek.. Semmit nem állítottam el, hacsak magától el nem állított valamit. Vírust nem találtam. Az előzmény: Adatbarangolás Ausztriában, majd 2 nappal később a telefon lemerült, itthon bekapcsoltam, és ez várt.. A beállításokat ellenőriztem, mindent mutatnia kéne.. Az automatikus mentésből a visszaállítás lehetséges?? Fontos lenne, mert a céges névjegyek is eltűntek..

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sony, Xperia, Tipo, telefonkönyv, biztonsági mentés

2015. febr. 1. 09:58  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Https://www.fanfiction. Net/ Hiba történt a következőhöz való csatlakozáskor?
Opera böngészővel nem lehet megnyitni a duolingo.com oldalt, azt írja ki, hogy : biztonsági kapcsolat: súlyos hiba 300. Eddig ezzel a böngészővel dolgozott itt a férjem. Mi lehet a hiba?
Járna bármilyen nő egy 25 éves férfival aki értelmiségi létére biztonsági őrnek kényszerült menni?
Van-e kapcsolat és ha van milyen Sz. Ferenc az FTC labdarúgóklub biztonsági cégének vezetője és a Fidesz között?
SOS ITunesban a (iphone 4s) biztonsági mentését vissza tudom állítani az előző időpontra? Vagyis hogy az 1 hónappal ezelőttit vegye figyelembe, ne a mostanit?
Ha nem kérem a biztonsági kódot, többet már nem tudok belépni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!