Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Ezek közül lehet válogatni: HTC One X, HTC One X+, HTC One, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Note2, Sony Xperia Z.

Tudom, hogy a HTC ONE még nem kapható, de úgy gondolkodjunk, mintha már kapható lenne.

Ti melyiket választanátok, és miért?



2013. febr. 26. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

En a HTC One-t vennem.


A 720p-s telefonok alapbol kiesnek, mivel 2012-es modell mind, az Xperia Z pedig azert nem kene, mert fakoak a szinei, tehat kizarasos alapon a One nyer.

2013. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
HTC One, nincs még egy telefon, ami megközelítené hardveresen. Többi sem gyenge telefon, de a One az egyértelmű legelső, valószínűleg a legdrágább is.
2013. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egyébként, honnan tudjátok, hogy a One-nak nem fakóak a színei? :D

Igen per pillanat, nekem is ez tetszik a legjobban.(ESETLEG: Note 2 vagy One X+)

De lehet, hogy valami egészen másra esik a választásom, még nem tudom mi történt Brazíliában :D

2013. febr. 26. 16:50
 4/18 A kérdező kommentje:
Hoppá :D a One-ban csak 4 megás a kamera :D
2013. febr. 26. 16:56
 5/18 anonim ***** válasza:
A HTC One -ban valami Ultrapixel dolog van, így az a 4 megapixel sokkal több. Forrás: [link] (( A sajtótájékoztató előtt még M7 volt.))
2013. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Balázs88 ***** válasza:

A ONE-nak azért nem fakó a kijelzője mert nem mezei TFT panel hanem SLCD3, 4.7"on 469 ppi, eddig a legnagyobb!

A kamerába meg nem a megapixel számít hanem a lencse!


,,Az új UltraPixel technológia lényege, hogy az átlagoshoz képest sokkal nagyobb méretű szenzort alkalmaznak, amely akár 300 százalékkal több fényt tud befogadni, illetve az egyes pixelek sokkal nagyobb méretűek lehetnek, ami jó hatással van a zajra és minden egyéb képi tulajdonságra. Talán sokkolónak hathat, de a HTC One csupán 4 megapixeles kamerával rendelkezik, viszont ha a gyártó törekvései megteszik hatásukat, akkor a Nokia PureView után egy új kamerabajnokot köszönhetünk majd. Egyébként jó látni, hogy a megapixel őrületben a gyártó előbb-uóbb észhez térnek. Mellesleg a kamera akár HDR vagy 60 fps lassított HD videót is tud rögzíteni, illetve közben fotózhatunk is."


ennyi, jobb lesz mint a Sony 13megapixeles kamerája amitől a teszten is többet vártak de nem lett a legjobb.


Egy kis olvasnivaló az új HTC One-ról

[link]

2013. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Balázs88 ***** válasza:
HTC ONE:13 megapixeles kamerával bír, ám a valóságban három különálló 4,3 megapixeles szenzorral dolgozik, melyek jeleinek kombinálásával minden korábbinál élesebb és élethűbb színek előállítására nyílik lehetőség.
2013. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Gyerekek köszönöm !!! Ebben a minutumban vált szerelmemé ez a telefon !! :D

Köszööm hát néktek!!!

2013. febr. 26. 19:26
 9/18 anonim ***** válasza:

#4


A hozzád hasonló emberek miatt lett évek óta megapixel-verseny, minden gyártó rányomja, hogy 600 gigapixel, és akkor majd többen viszik, mert elmondhatják, hogy milyen jó a kamerája.


HTC One, objektíven nézzük akkor is a legerősebb telefon, HTC Sense 5, jó kamera, 469 PPI, nem kapsz ennél jobbat.

2013. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mondhattad volna, hogy kérdező, de véglis mindegy :D

Igaz, én is ilyen voltam :D, de mostmár tudom.

Én is csodálkoztam, hogy a Samsung Galaxy Tab 10.1n Milyen jó képeket csinál, közben annak is 3.6 megapixele van . Igaz az nem ilyen elven működik, hanem az a felbontás, akkora képernyőn élvezhető, miért kéne több ? :D

2013. febr. 26. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!