Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kaptam egy e-mail-t,...

Most kaptam egy e-mail-t, hogy Deezer Premium+ előfizetésem 3 nap múlva lejár, de nem is tudtam, hogy van nekem olyanom. Vonhatnak le pénzt, ha nem mondom le pénzt, ha nem mondom le az előfizetést, amiről nem is tudtam, hogy létezik?

Figyelt kérdés
Felkínálja, hogy fizessek elő, de más előfizetéseknél tapasztaltam, hogy ha nem mondjuk le az előfizetést, az ingyenes használat után, egyből levesznek pénzt.Ha nem teszek semmit, fog pénzt levenni?

2015. febr. 2. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat szabadnapos?
2015. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy kötelező válaszolnod ;)
2015. febr. 2. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Pedig te vagy az okostojás, ha nem a hiteles forráshoz fordulsz, ingyen és fájdalommentesen. Már rég meglenne a válasz.
2015. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!