Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a gyári beállítás...

Hogyan lehet a gyári beállítást visszaállítani iphone 4Sen szoftverfrissités nélkül?

Figyelt kérdés
Jelenleg ios 7 van a telefonon, szeretném visszaállítani gyárira Ituneson keresztül és nem engedi csak úgy, ha a legújabb ios 8 szoftvert is egyben rárakja. Ezt szeretném valahogyan kivédeni.

2015. febr. 2. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beállítások, általános, alul pedig reset. Azon belül pedig a második opció, minden adat es beállítás visszaállítása.
2015. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen ezt próbáltam és nem tudom miért kérdi a jelkódot amit megadok és nem fogadja el.. (Próbáltam az összes eddigi jelkódomat még a sim kódot is :(
2015. febr. 2. 23:16
 3/14 Zakathol ***** válasza:
Kérdezd meg a gazdáját.
2015. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Enyem a telefon de koszonom az epito jellegu kommentet :)
2015. febr. 3. 20:28
 5/14 A kérdező kommentje:
Eladas miatt szeretnem a gyari beallitast visszaallitani ha emiatt merult fel a gyanu ....
2015. febr. 3. 20:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne a jelkódot add meg. Az Apple ID-t kéri ilyenkor, kikapcsolandó az iPhone keresést.
2015. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Zakathol ***** válasza:
0%
Ha tied a telefon, tudod a jelkódot. Olyan nincs, hogy nem fogadja el. Nem fogsz tudni túladni rajta, úgyhogy érdemes visszaadni a gazdájának, vagy leadni a rendőrségen.
2015. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a joszandeku emberek segitseget akik pedig ezeket a szanalmas vadaskodasokat irtak azoknak annyit megjegyeznek azert tettem fel itt ezt a kerdest mert valamilyen oknal fogva nem fogadta el a jelkodomat sajnos ezek szerint az apple sem tokeletes es valami hiha lepett fel. Tovabba nincs szuksegem lopott telefonokkal uzletelni ugyanis a muszaki egyetmere jaro vegyeszmernok hallgato vagyok aki nem mellesleg ot feletti atlaga miatt kapott osztondijabol siman besetalva a tmobilba vehetne egy vadiuj iphone 6ost.. Csak gratulalni tudod a ti eletetekhez amiben az a legnagyobb szorakozas hogy artatlan embereket alaptalanul gyanusitgattok. Taps!
2015. febr. 6. 00:16
 9/14 Zakathol ***** válasza:

Szép monológ, kicsit meg is könnyeztem, de még mindig nincs olyan hogy a jó kódot nem fogadja el valami.

Másfelől pedig egy tanulmányi ösztöndíjjal sehol nem termelsz ki annyi lét, hogy simán vegyél egy 250+ ezres telefont, úgyhogy nem kell a mese habbal. Max külsős vagy állami ösztöndíjjal.

2015. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
adjak zsepit kiscsillag? Kepzeld nem ott kezdodnem a lopott dolgok arai :DDDDD mert ugye en ebben nagyon ott vagyok csak ezert tudom! istenem de szanalmas vagy de legalabb jot nevettem rajtad! Koszi :)
2015. febr. 6. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!